Simpozijs: Eiropas neirozes

Piektdien, 15. februārī, plkst. 18:00 interneta žurnāls Satori, sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā atzīmējot 100 dienas pirms Eiropas vēlēšanām Latvijā, aicina uz simpoziju "Eiropas neirozes", kas ar priekšlasījumiem, diskusiju, privātiem dueļiem un muzikālu noformējumu norisināsies Kaņepes kultūras centrā.

                                          
 
"Divdesmitā gadsimta otrajā pusē Eiropas ideja ļāva kontinentam pacelties pāri pagātnes kašķiem un kariem, definēt brīvības laukumu, kas visiem kopīgs, cienīt citādo un nojaukt robežas. Šodien no jauna tiek būvēti mūri, apsaukāti svešie un aizvainojums ir kļuvis par valūtu politikā. Uz šī fona šogad notiks Eiroparlamenta vēlēšanas, un ir pamats satraukumam, ka, eiropiešiem esot pasīviem, kontinenta idejas ilgtspēja ir apdraudēta. Simpozijā "Eiropas neirozes" analizēsim eiropiešu attieksmi pret kopīgo dzīves telpu, un iespējām to pasargāt no korozijas," tā vakara vadītāja un žurnāliste Rita Ruduša.


Vakars sāksies ar trīs priekšlasījumiem par tēmu "Vai Eiropas vērtības ir pašsaprotamas?" Ar savu redzējumu iepazīstinās aktīviste un publiciste Linda Curika, filozofs Igors Gubenko un publiciste un pētniece Sandra Mētra.

Turpinājumā notiks Ritas Rudušas vadīta diskusija "Eiropas neirozes", kurā piedalīsies reperis Ansis, publiciste un dramaturģe Anete Konste, aktīvists un tēvs Lauris Bokišs, muzeja "Ebreji Latvijā" vadītājs Iļja Ļenskis, kā arī eksperimentālā kārtā paneļdiskusijā piedāvāsim piedalīties vienam cilvēkam no skatītāju rindām. Tas vari būt tu!

Simpozija noslēgumā sarunas un dueļus būs iespējams turpināt, baudot atspirdzinājumus un uzkodas DJ Henriks Eliass Zēgners  muzikālā noformējuma pavadījumā.

#EiropasVēlēšanas2019 #ŠoreizEsBalsošu

Uz pasākumu laipni gaidīts ikviens interesents. Piesakies šeit! ↓

 

Kad

-

Kur

Kaņepes Kultūras centrs
Skolas iela 15
Rīga 1010
Latvia

Vai piedalīsies?