Saruna par Eiropas vēlēšanām #ŠoreizEsBalsošu

Brīvi un prātīgi  saruna par Eiropas vēlēšanām!

                                 Domājot par #EiropasVēlēšanas2019 ES mājā diskutēsim PAR:

  • Ko grib & domā vēlētājs Latvijā? Padziļinātās intervijās 35 Latvijas pilsētās ar 250 dažādu interešu grupu pārstāvjiem - Eiropas Parlamenta birojs Latvijā veicis "Vēlētāju gaidu" pētījumu iedzīvotājiem būtiskākajās Eiropas Savienības jomās: ES nākotne,  vide un klimata pārmaiņas, migrācija, patērētāju aizsardzība, drošība, sociālā aizsardzība, cilvēktiesības un izaugsme. Plašāk par pētījumu, kas atklāj respondentu viedokli par dalību gaidāmajās Eiropas vēlēšanās, stāstīs Jolanta Bogustova, Eiropas Parlamenta biroja Latvijā sabiedrisko attiecību speciāliste.
  • Vai Tu vari kļūt influenceris? Liene Valdmane, Eiropas Kustība Latvijā pārstāve stāstīs par viedokļu līderiem (influenceriem) un viņu lomu sabiedrībā un šajās vēlēšanās, veicinot jauniešus iesaistīties un izmantot savus sociālos tīklus, lai vēstītu par vēlēšanu nozīmi un mūsu lomu tajā
  • Eiropa iedvesmo darīt. Dalīsimies ar #ŠoreizEsBalsošu iniciatīvas dalībnieku brīvi un prātīgi paveikto janvārī, februāri un martā un prāta vētrā gūsim jaunas idejas.

Nāc:

  • Uzzini, kā vari iesaistīties TU!
  • Iepazīsti cilvēkus, ar kuriem Tev saskan vērtības!
  • Visi, kuri ir reģistrējušies platformā šoreizesbalsošu.eu, pasākuma ietvaros iegūs apliecinājumu par savu dalību Eiropas mēroga iniciatīvā, kuru varēsi pievienot savam CV.

#ŠoreizEsBalsošu jau sesto reizi pulcēs iniciatīvas brīvprātīgos un ikvienu, kam svarīga stipra Eiropa un Latvija tajā.

Plašāk šeit.

Kad

-

Kur

ES māja
Aspazijas bulvāris 28
Riga
Latvia

Vai piedalīsies?