Atklātā stunda Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolā: "Eiropas Parlamenta lēmumi Latvijas IZAUGSMEI" #EiropasVēlēšanas2019

280 tūkstošiem Latvijas jauniešu* šogad būs iespēja 25. maijā izlemt Eiropas nākotni piedaloties vēlēšanās. Vai izmantosi šo privilēģiju?

Ko par Eiropu domā jaunieši Liepājā? Vai viņi balsos?

Eiropas Parlamenta lēmumi Latvijas IZAUGSMEI” ir atklātās stundas tēma Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolā

Mums katram ir arī savs Eiropas stāsts – ar savu pieredzi dalīsies Anna Paula Spriedēja, Jauniešu mājas pārstāve, Laura Vavilova un Anna Valdmane no nevalstiskās organizācijas "Radi Vidi Pats", kuras 25.maijā balsos pirmo reizi.Atklāto stundu laikā uzzināsi Liepājas vienaudžu perspektīvu par dažādiem Eiropas jautājumiem, apdomāsi Eiropas Savienības lomu ikviena iedzīvotāja ikdienā, kā arī labāk izpratīsi #EiropasVēlēšanas2019 nozīmi Latvijai.

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem jau 70 Latvijas skolās īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā.

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu atklātajās stundās laipni aicināts ikviens interesents, pievienojies, rakstot uz epriga@ep.europa.eu.

Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit.

* balsstiesīgie Latvijas pilsoņi vecumā no 18-30 gadiem. Avots: Pilsonības un migrācijas pārvalde.

Kad

-

Kur

Liepājas 5. vidusskola
Rīgas iela 50
Liepāja
Latvia

Vai piedalīsies?