Atklātā stunda Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā: "Lēmumu pieņemšana Eiropas Savienībā" #EiropasVēlēšanas2019

280 tūkstošiem Latvijas jauniešu* šogad būs iespēja 25. maijā izlemt Eiropas nākotni piedaloties vēlēšanās. Vai izmantosi šo privilēģiju?

Ko par Eiropu domā jaunieši Preiļos? Vai viņi balsos?

Lēmumu pieņemšana Eiropas Savienībā” ir atklātās stundas tēma Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā

Mums katram ir arī savs Eiropas stāsts – ar  savu pieredzi dalīsies Sintija Ančeva, jaunatnes lietu speciālists Preiļos, kura 25.maijā balsos pirmo reizi.

Atklāto stundu laikā uzzināsi Preiļu jauniešu perspektīvu par dažādiem Eiropas jautājumiem, apdomāsi Eiropas Savienības lomu ikviena iedzīvotāja ikdienā, kā arī labāk izpratīsi #EiropasVēlēšanas2019 nozīmi Latvijai.

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem jau 70 Latvijas skolās īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā.

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu atklātajās stundās laipni aicināts ikviens interesents, pievienojies, rakstot uz epriga@ep.europa.eu.

Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit.

* balsstiesīgie Latvijas pilsoņi vecumā no 18-30 gadiem. Avots: Pilsonības un migrācijas pārvalde.

Kad

-

Kur

Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija
Kooperatīvā iela 6
Preiļi
Latvia

Vai piedalīsies?