Rīgas Valsts 1. ģimnāzija = Eiropa

Eiropas nākotne – ko gribam?


Nāc un uzzini ➡️ Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas jaunieši 11. aprīlī diskutēs par Eiropas nākotni un Eiropas vēlēšanām 25. maijā ar politoloģi prof. Žanetu Ozoliņu.

Kopā mēs varam sasniegt vairāk - gan Eiropas, gan pasaules mērogā. Un tieši Eiropas Parlamentā šobrīd noris diskusijas par Eiropas nākotni ➡️ Eiropas valstu un valdību vadītāji diskutē ar EP deputātiem, izklāstot savu personīgo redzējumu par Eiropas nākotni: http://www.futureofeuropedebates.eu/. Kādas prioritātes jāizvirza Latvijai?

Ikviens interesents aicināts piedalīties, piesakoties: epriga@ep.europa.eu
Vai seko tiešraidē Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas facebook lapā.
___
Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk šeit.

Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu domām par Eiropā aktuālo. Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit.

Kad

-

Kur

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Raiņa bulvāris 8
Rīga
Latvia

Vai piedalīsies?