Rīgas 49. vidusskola = Eiropa

Manas vērtības šodien?!

Kā tavas intereses pārstāv Eiropas Savienībā?

Kas ietekmē lēmumu pieņemšanu un veicina Latvijas izaugsmi?

Nāc uz Rīgas 49. vidusskolas 12. klašu audzēkņu diskusiju ar Kristu Baumani, bijušo domnīcas "Providus" vadītaju. Diskusijā ar savu Eiropas stāstu piedalīsies arī Paula Birzniece, 24 tūkstošu Instagram sekotāju viedokļu līdere.

Vai jauniešos ir spēks, kas var ietekmēt politikas procesus ➡️ noskaidrosim Eiropas vēlēšanu ģenerālmēģinājumā, kur balsosim, - vai jauniešiem no 16 gadu vecuma ir jādod tiesības piedalīties Eiropas vēlēšanās? Kāpēc esi PAR vai PRET?

Piedalīties aicināts ikviens interesents, piesakies: epriga@ep.europa.eu

__

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk šeit.

Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu domām par Eiropā aktuālo. Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit.

Kad

-

Kur

Rīgas 49. vidusskola
Kr Valdemāra 65
Rīga
Latvia

Vai piedalīsies?