Rīgas 34. vidusskola = Eiropa

Ko nozīmē uzņemties atbildību 18 gadu vecumā?


Ko par dažādiem ES lēmumiem domā jaunieši un ko sabiedrība, skaidrosim kopā ar Ekodizaina kompetences centra pārstavi Janu Simanovsku un Pieci.lv radio žurnālisti Karmenu Stepanovu Rīgas 34. vidusskolā. Piemēram, vai atkritumu šķirošana ir politisks vai ikdienišķs lēmums? Noskaidrosim, vai apgalvojums "vērtības = ērtības" ir patiess. Kā domā Tu?

🗳️ Pasākuma ietvaros notiks Eiropas vēlēšanu ģenerālmēģinājums, kur noskaidrosim viedokli, - vai jauniešiem no 16 gadu vecuma ir jādod tiesības piedalīties Eiropas vēlēšanās?

✉️ Piedalīties aicināts ikviens interesents, piesakies: epriga@ep.europa.eu
__

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk šeit.

Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu domām par Eiropā aktuālo. Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit.

Kad

-

Kur

Rīgas 34. vidusskola
Kandavas iela 4
Rīga 1083
Latvia

Vai piedalīsies?