Rīgas Juglas vidusskola

Optimists vai pesimists?


Eiropas nākotne, cilvēktiesības, drošība, patērētāju aizsardzība, migrācija, izaugsme, vide un klimata pārmaiņas. Vai eirooptimisms & eiroskepticisms maina lietas būtību?
Atbildes meklēsim kopā ar Rīgas Stradiņa universitātes profesoru Ventu Sīli, kura viens no izpētes laukiem ir politiskā komunikācija.

🗳️ Pasākuma ietvaros notiks Eiropas vēlēšanu ģenerālmēģinājums, kur noskaidrosim viedokli, - vai jauniešiem no 16 gadu vecuma ir jādod tiesības piedalīties Eiropas vēlēšanās?
✉️ Piedalīties aicināts ikviens interesents, piesakies: epriga@ep.europa.eu
__

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk šeit.

Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu domām par Eiropā aktuālo. Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit.

Kad

-

Kur

Rīgas Juglas vidusskola
Kvēles iela 64
Rīga 1024
Latvia

Vai piedalīsies?